| size | |
|---|---|
| Fragrance | - |
| Weight | 73g |
| Case Height | 4.8cm |
| Case Width | 3.9cm |
| Strap Width | 2.0cm |
| Min Wrist Circumference | 16cm |
| Max Wrist Circumference | 20cm |
| Water Resistence | 10 bar |
| Movement Type | Automatic |
Please note that orders placed from 05/02/2026 to 05/06/2026 will be shipped after 05/07/2026 due to the Japanese summer holiday. We apologize for any inconvenience this may cause.